הרשמה לניוזלטר
במיוחד בשבילך

רוצה לדעת ראשונה על הנחות, מבצעים וקולקציה חדשה?
רשמי לנו כאן את האי-מייל שלך, אנחנו מבטיחות לא להציק

מבצעים? לא מדבר אלי. אני רוצה לשלם יותר!

20% הנחה על הקולקציה החדשה באתר | שליח עד הבית בחינם | מתנה בכל קנייה

נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)

  • נוסף לסל קניות:

המוצר התווסף בהצלחה
נשמר!

שמלות ערב לנשים

לא משנה בנות כמה אנחנו, מה סגנון הלבוש שלנו וכמה אנחנו מרבות לבלות באירועים נחשקים - כולנו צריכות לפחות שלוש שמלות ערב בארון. כאלה שיתאימו לאירועים חשובים, לאירועים משפחתיים, לאירועים עסקיים או ציבוריים. לאותם ימים שבהם ממש חשוב לנו להיראות יפות, אטרקטיביות, ייצוגיות ומרשימות. הבגד שאנחנו לובשות מדגיש את חשיבות האירוע ואת עוצמת החוויה, ולכן מרבית הבחירות שאנחנו מבצעות נסובות סביב שני המשתנים הללו. כל אירוע שחורג משגרת היומיום מקבל חשיבות יתרה, אבל תודו שלפעמים זה כיף שיש סוף סוף סיבה להשקיע ולהתלבש יפה.

שמלות ערב למראה עדין מבית פרופיל 

שמלות ערב לנשים סימלו לאורך דורות סמל סטטוס, ומטרת הלובשת הייתה להציג את מיטב מחלצותיה לראווה. ומה השתנה מאז? לא הרבה תכלס. אם נדלג למאה ה-21 אפשר לומר שאין הרבה שינוי בגישה. היום, כמו אז, שמלות ערב משמשות אותנו באירועים חשובים, טקסים, מסיבות קוקטייל וכדומה, וגם היום חשוב ללובשת להיראות במיטבה ולהתהדר במחלצותיה.

מה שכן, חל שינוי עצום בסגנונות של השמלות לאירועים מבעבר, הצללית והגזרה של השמלה תאמו את אופי הריקוד וההתנהגות שהיו בימים ההם, האישה לא זזה הרבה ולכן הייתה חנוטה בתוך מחוכים ובשמלות לוחצות, מסורבלות וכבדות.
עם השינויים התרבותיים וההיסטוריים לאורך השנים - גם האורך של השמלה החל להתקצר ונכנסו לחיינו גזרות המידי והמיני. אירועי קוקטייל ומסיבות הריקודים, בשונה מנשפי הריקודים בחצרו של המלך, דרשו את האורך הקצר והגזרה המשוחררת. למרבה המזל, שוק האופנה של המאה ה-21 מציע מגוון רחב מאוד של שמלות ערב לנשים. הייחוד שלהן הוא בגזרה כמו שמלת נסיכה אלגנטית, שמלה עם מותן נמוכה, שמלה עם אלמנטים בשרוולים או במחשוף. כשאת רוצה להיראות טוב באירוע בו כל המשפחה והחברים נמצאים, בחרי את השמלה קודם כל לפי הגזרה והאורך שמתאימים ומחמיאים למבנה הגוף שלך. נכון, בחירה כזו היא לא תמיד קלה. לפעמים אנחנו מוצאות מיד את האחת שלנו, אבל לפעמים, למרות החיפושים המתישים, אנחנו לא מצליחות לדלות את שמלת החלומות שלנו, למרות המגוון העצום של השמלות שמוצע בשוק.

רגש ועיצוב מבית פרופיל

כדי להכין את עצמך לאירוע בצורה הטובה ביותר, היינו ממליצים לך לבחון מגוון רחב של שמלות ערב לנשים, לאסוף מספיק מידע שיאפשר לך לבצע בחירה נבונה, ואז לבנות תשתית לבניית ההחלטה על בסיס התקציב שעומד לרשותך.
אנחנו בפרופיל מודעים לתהליך הזה ולעוצמת הרגשות שמעורבים בו, לכן בנינו עבור קטלוג עם מגוון רחב של שמלות ערב לנשים בעיצובים המתאימים לכל אירוע, שמלות ליום יום מציעות נוחות ומחמיאות. תוכלי למצוא כאן שמלות אירועים באורכים שונים ובעלות מחשופים משתנים ובספקטרום רחב מאוד של קווי עיצוב. וכרגיל, נשמח נסייע לך לבצע את הבחירה הנכונה עד שכולם יגידו "וואו".

למאמר הבא: שמלות לאירועים

רוצה להוסיף את המוצר ל-WISHLIST?
היכנסי לחשבונך או הרשמי לאתר

הרשמה / התחברות